  • AB-EZD24A-A3-K18
AB-EZD24A-A3-K18
advertisement
Manufacturer No:
AB-EZD24A-A3-K18
HK JDW NO:
46-AB-EZD24A-A3-K18
Datasheet:
AB-EZD24A-A3-K18
Description:
2.4W 12V CCT 1800K PC AMBER 3030
Step5Bar-code shipping tag
AB-EZD24A-A3-K18
  • Size / Dimension
    0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    12V
  • Temperature - Test
    25°C
  • Wavelength
    1800K
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.52mm