  • AB-EZD24N-A3-K40
AB-EZD24N-A3-K40
advertisement
Manufacturer No:
AB-EZD24N-A3-K40
HK JDW NO:
46-AB-EZD24N-A3-K40
Datasheet:
AB-EZD24N-A3-K40
Description:
2.4W 12V CCT 4000K CRI80 3030 EM
Step5Bar-code shipping tag
AB-EZD24N-A3-K40
    1212 (3030 Metric)
  • Thermal Resistance of Package
    15°C/W
  • Size / Dimension
    0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm
  • Color
    White, Neutral
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    12V
  • Viewing Angle
    120°
  • CCT (K)
    4000K (3725K ~ 4275K)
  • CRI (Color Rendering Index)
    70
  • Flux @ 25°C, Current - Test
    210lm Typ
  • Flux @ 85°C, Current - Test
    170lm Typ
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.52mm