  • AB-FA01206-19700-XA2
AB-FA01206-19700-XA2
advertisement
Manufacturer No:
AB-FA01206-19700-XA2
HK JDW NO:
46-AB-FA01206-19700-XA2
Package:
Description:
Quantity:
In Stock : 3359
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AB-FA01206-19700-XA2
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    AB-FA
  • Size / Dimension
    5.00mLx8.00mm W
  • Feature
    IP20
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    LED Module
  • Color
    Red, Green, Blue (RGB)
  • Configuration
    Linear Light Strip, Flexible
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    12V
  • Viewing Angle
    120°
  • Current - Test
    660mA
  • Lens Type
    Flat
  • Temperature - Test
    25°C
  • Height
    10.00mm