  • AB-FF02406-19712-XA1
AB-FF02406-19712-XA1
advertisement
Manufacturer No:
AB-FF02406-19712-XA1
HK JDW NO:
46-AB-FF02406-19712-XA1
Package:
Description:
SIDE EMITTING ROPE LIGHT W IP68
Step5Bar-code shipping tag
AB-FF02406-19712-XA1
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Series
    AB-FF
  • Size / Dimension
    5000.00mm Lx22.00mm W
  • Feature
    IP68
  • Color
    Red, Green, Blue (RGB)
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    24V
  • Viewing Angle
    90°
  • Current - Test
    830mA
  • Lumens/Watt @ Current - Test
    8 lm/W Red 14 lm/W Green 6 lm Blue
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    159lm Red 276lm Green 117lm Blue
  • Wavelength
    630nm Red 528nm Blue 470nm Green
  • Height
    11.80mm