  • ABL-11.2896MHZ-I
ABL-11.2896MHZ-I
advertisement
Manufacturer No:
ABL-11.2896MHZ-I
Manufacturer:
Abracon LLC
HK JDW NO:
5-ABL-11.2896MHZ-I
Package:
Datasheet:
ABL-11.2896MHZ-I
Description:
Crystal 11.2896MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk