  • ABL-18.432MHZ-B4
ABL-18.432MHZ-B4
advertisement
Manufacturer No:
ABL-18.432MHZ-B4
HK JDW NO:
5-ABL-18.432MHZ-B4
Package:
Datasheet:
ABL-18.432MHZ-B4
Description:
Crystal 18.432MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk