  • ABL-18.750MHZ
ABL-18.750MHZ
advertisement
Manufacturer No:
ABL-18.750MHZ
HK JDW NO:
5-ABL-18.750MHZ
Package:
Datasheet:
ABL-18.750MHZ
Description:
Crystal 18.75MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk