  • ABL-4.096MHZ-B2-I
ABL-4.096MHZ-B2-I
advertisement
Manufacturer No:
ABL-4.096MHZ-B2-I
HK JDW NO:
5-ABL-4.096MHZ-B2-I
Package:
Datasheet:
ABL-4.096MHZ-B2-I
Description:
Crystal 4.096MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 180Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk