  • ABLS-5.8368MHZ-T
ABLS-5.8368MHZ-T
advertisement
Manufacturer No:
ABLS-5.8368MHZ-T
HK JDW NO:
5-ABLS-5.8368MHZ-T
Package:
Datasheet:
ABLS-5.8368MHZ-T
Description:
Crystal 5.8368MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 120Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R