  • ACACA4701P4701P500
ACACA4701P4701P500
advertisement
Manufacturer No:
ACACA4701P4701P500
HK JDW NO:
866-ACACA4701P4701P500
Package:
Molded
Step5Bar-code shipping tag
ACACA4701P4701P500
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    300mW
  • Length
    3.2mm