  • ACASA1003E1003P5AT
ACASA1003E1003P5AT
advertisement
Manufacturer No:
ACASA1003E1003P5AT
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-ACASA1003E1003P5AT
Package:
Molded
Step5Bar-code shipping tag
ACASA1003E1003P5AT
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.25%
  • Number of Terminations
    8
  • Termination
    Convex
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    100kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    300mW
  • Terminal Pitch
    800μm
  • Number of Resistors
    4
  • Length
    3.2mm