  • ACASA2432A3482P1AT
ACASA2432A3482P1AT
advertisement
Manufacturer No:
ACASA2432A3482P1AT
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-ACASA2432A3482P1AT
Package:
Molded
Step5Bar-code shipping tag
ACASA2432A3482P1AT
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.25%
  • Termination
    Convex
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    34.8kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    300mW
  • Length
    1.5mm