  • ACF321825-681-TD01
ACF321825-681-TD01
advertisement
Manufacturer No:
ACF321825-681-TD01
HK JDW NO:
769-ACF321825-681-TD01
Package:
1210 (3225 Metric), 3 PC Pad
Step5Bar-code shipping tag
ACF321825-681-TD01
  • Factory Lead Time
    30 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 2 months ago)
  • Package / Case
    1210 (3225 Metric), 3 PC Pad
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Resistance
    150mOhm
  • Capacitance
    680μF
  • Voltage - Rated DC
    20V
  • Depth
    1.8mm
  • Current Rating
    300mA
  • Frequency
    150MHz
  • Case Code (Metric)
    3225
  • Max Current Rating
    300mA
  • Test Frequency
    120MHz
  • DC Resistance (DCR)
    150mOhm
  • Max DC Current
    300mA
  • Max Voltage Rating (DC)
    20V
  • Attenuation Value
    25dB @ 95MHz ~ 150MHz
  • Height
    0.079 2.00mm
  • Length
    3.2mm