  • ACH32C-222-TL001
ACH32C-222-TL001
advertisement
Manufacturer No:
ACH32C-222-TL001
HK JDW NO:
769-ACH32C-222-TL001
Package:
1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Datasheet:
ACH32C-222-TL001
Description:
FILTER LC(T) 2200PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
ACH32C-222-TL001
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Part Status
    Obsolete
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    50V
  • Additional Feature
    T-TYPE CIRCUIT
  • HTS Code
  • Capacitance
    2200μF
  • Case Code (Metric)
    3216
  • Case Code (Imperial)
    1206
  • Number of Channels
    1
  • Current
    6A
  • Attenuation Value
    -25dB @ 55MHz ~ 300MHz
  • Filter Order
    3rd
  • Values
    C = 2200pF
  • Resistance - Channel (Ω)
  • Attenuation@Freq-Max
    25 dB
  • Attenuation Frequency-Max
    55MHz
  • Height
    0.091 2.30mm
  • Length
    3mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Package / Case
    1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C