  • ACTL-1250-400 OPT C0.6
ACTL-1250-400 OPT C0.6
advertisement
Manufacturer No:
ACTL-1250-400 OPT C0.6
Manufacturer:
Aim Dynamics
HK JDW NO:
22-ACTL-1250-400 OPT C0.6
Description:
1.25" SPLIT-CORE CT 400A:333MV
Step5Bar-code shipping tag
ACTL-1250-400 OPT C0.6
  • Mounting Type
    Free Hanging (In-Line)
  • Weight
  • Mfr
    Aim Dynamics
  • Series
    Accu-CT?
  • Size / Dimension
    4.488" L x 1.583" W (114.00mm x 40.20mm)
  • Type
    Non-Invasive (Split Core)
  • Current Rating (Amps)
    400 A