  • ADPQ-2-250+
ADPQ-2-250+
advertisement
Manufacturer No:
ADPQ-2-250+
Manufacturer:
Mini-Circuits
HK JDW NO:
4071-ADPQ-2-250+
Package:
6-SMD, Flat Leads
Datasheet:
Description:
RF PWR DVDR 150MHZ-250MHZ 6SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ADPQ-2-250+
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Size / Dimension
    0.310" L x 0.220" W x 0.206" H (7.87mm x 5.58mm x 5.23mm)
  • Frequency
    150 MHz ~ 250 MHz