  • AF80GSAJA-8BAIP
AF80GSAJA-8BAIP
advertisement
Manufacturer No:
AF80GSAJA-8BAIP
Manufacturer:
ATP Electronics, Inc.
HK JDW NO:
88-AF80GSAJA-8BAIP
Package:
Datasheet:
Description:
SSD 80GB M.2 PSLC NVME 3.3V
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AF80GSAJA-8BAIP
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Weight
  • Mfr
    ATP Electronics, Inc.
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C
  • Series
    ATP I-Temp NVMe pSLC PCIe Gen3
  • Size / Dimension
    80.00mm x 22.00mm x 3.50mm
  • Type
    NVMe
  • Voltage - Supply
    3.3V