  • AFFC-100-12-127-11
AFFC-100-12-127-11
advertisement
Manufacturer No:
AFFC-100-12-127-11
Manufacturer:
ASSMANN WSW Components
HK JDW NO:
93-AFFC-100-12-127-11
Package:
Datasheet:
Description:
FFC CABLE 1.00MM 12 CONDUCTOR 12
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AFFC-100-12-127-11
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    23 Weeks
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pitch
    0.039 1.00mm
  • Number of Conductors
    12
  • Termination Style
    Top on Both Sides, Backers on Both Sides
  • Cable Type
    FFC, FPC
  • Length
    5.000 127.00mm
  • Length - Exposed Ends
    0.138 3.50mm