  • AFS20A20-1910.00-T2
AFS20A20-1910.00-T2
advertisement
Manufacturer No:
AFS20A20-1910.00-T2
HK JDW NO:
5-AFS20A20-1910.00-T2
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
FILTER SAW 1910.00 MHZ SMD
Step5Bar-code shipping tag
AFS20A20-1910.00-T2
    Select All
  • Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Applications
    General Purpose
  • Additional Feature
    TAPE AND REEL
  • Voltage - Rated DC
    5V
  • Number of Functions
    1
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    1.91GHz
  • Physical Dimension
    L2.0XB1.6XH0.9 (mm)/L0.079XB0.063XH0.035 (inch)
  • Impedance
    50Ohm
  • Bandwidth
    20MHz