  • AFS915.0W03-TS3
AFS915.0W03-TS3
advertisement
Manufacturer No:
AFS915.0W03-TS3
HK JDW NO:
5-AFS915.0W03-TS3
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
AFS915.0W03-TS3
Description:
FILTER SAW 418MHZ 6SMD
Step5Bar-code shipping tag
AFS915.0W03-TS3
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Size / Dimension
    0.150Lx0.150W 3.80mmx3.80mm
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Applications
    Cellular, CDMA
  • Additional Feature
    TR, 7 INCH
  • Number of Functions
    1
  • Physical Dimension
    L3.8XB3.8XH1.5 (mm)/L0.15XB0.15XH0.059 (inch)
  • Bandwidth
    26MHz
  • Filter Type
    SAW FILTER
  • Insertion Loss (dB)
    3.3 dB
  • Output Impedance
    50Ohm Ω
  • Frequency - Cutoff or Center
    915MHz
  • Input Impedance
    50Ohm
  • Center or Cutoff Frequency (fo/fc)
    915MHz
  • Length
    3.8mm
  • Height (Max)
    0.059 1.50mm