  • AGGBP.SLS.18A.07.0060A
AGGBP.SLS.18A.07.0060A
advertisement
Manufacturer No:
AGGBP.SLS.18A.07.0060A
Manufacturer:
Taoglas
HK JDW NO:
774-AGGBP.SLS.18A.07.0060A
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AGGBP.SLS.18A.07.0060A
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Feature
    Cable - 60mm, LNA, Filter
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    U.FL (UMCC), IPEX MHF1
  • Applications
    Beidou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS
  • Gain
    1dBi, 1.38dBi, 1.15dBi
  • RF Family/Standard
    Navigation
  • Antenna Type
    Ceramic Patch
  • Number of Bands
    3
  • Frequency Group
    UHF 1GHz~2GHz
  • Frequency (Center/Band)
    1.561GHz 1.575GHz 1.602GHz
  • Height (Max)
    0.337 8.57mm