  • AGN210A12ZJ
AGN210A12ZJ
advertisement
Manufacturer No:
AGN210A12ZJ
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-AGN210A12ZJ
Package:
Datasheet:
AGN210A12ZJ
Description:
Signal Relay 12VDC 1.44KOhm 1A DPDT(10.6x7.4x10)mm SMD General Purpose Relay