  • AH07547R00JE66
AH07547R00JE66
advertisement
Manufacturer No:
AH07547R00JE66
HK JDW NO:
895-AH07547R00JE66
Package:
Axial, Box
Datasheet:
AH07547R00JE66
Description:
AH075 47 5% E66 E3
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AH07547R00JE66
  • Operating Temperature
    -25°C~250°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    AH
  • Size / Dimension
    1.969Lx1.890W 50.00mmx48.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Active
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    47Ohms
  • Composition
    Wirewound
  • Power (Watts)
    75W
  • Lead Style
    Solder Lugs
  • Coating, Housing Type
    Aluminum
  • Height Seated (Max)
    1.024 26.00mm