  • AHA500FB-1R82
AHA500FB-1R82
advertisement
Manufacturer No:
AHA500FB-1R82
HK JDW NO:
898-AHA500FB-1R82
Step5Bar-code shipping tag
AHA500FB-1R82
  • Operating Temperature
    -55°C~250°C
  • Size / Dimension
    0.591Lx0.650W 15.00mmx16.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    1.82Ohm
  • Power (Watts)
    5W
  • Height Seated (Max)
    0.358 9.10mm