  • AIGN12M232
AIGN12M232
advertisement
Manufacturer No:
AIGN12M232
HK JDW NO:
590-AIGN12M232
Package:
Datasheet:
AIGN12M232
Description:
HMI TOUCHSCREEN 12.1" COLOR
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AIGN12M232
  • Operating Temperature
    0°C~45°C
  • Published
    2011
  • Series
    GN12
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Touchscreen
  • Voltage - Supply
    12V~24VDC