  • AK2DBF2-200.00000T
AK2DBF2-200.00000T
advertisement
Manufacturer No:
AK2DBF2-200.00000T
HK JDW NO:
5-AK2DBF2-200.00000T
Step5Bar-code shipping tag
AK2DBF2-200.00000T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Current - Supply (Max)
    15mA
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm