  • AMEL3-12SBAZ
AMEL3-12SBAZ
advertisement
Manufacturer No:
AMEL3-12SBAZ
HK JDW NO:
21-AMEL3-12SBAZ
Package:
Datasheet:
AMEL3-12SBAZ
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 0.25A 3W 6-Pin
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AMEL3-12SBAZ
    Select All
  • Product Weight (g)
    21
  • Tolerance
    ±5(Typ)
  • Part Status
    Active
  • Type
    Regulated
  • Style
    Encapsulated
  • Pin Count
    6
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Line Regulation
    5%(Typ)
  • Load Regulation
    5%(Typ)