  • AMEOF3-15SBJZ
AMEOF3-15SBJZ
advertisement
Manufacturer No:
AMEOF3-15SBJZ
HK JDW NO:
21-AMEOF3-15SBJZ
Package:
Datasheet:
AMEOF3-15SBJZ
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 0.2A 3W 6-Pin
Step5Bar-code shipping tag
AMEOF3-15SBJZ
    Select All
  • Product Weight (g)
    8
  • Tolerance
    ±5(Typ)
  • Part Status
    Active
  • Type
    Regulated
  • Style
    Open Frame
  • Pin Count
    6
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Line Regulation
    1.5%(Typ)
  • Load Regulation
    2.5%(Typ)