  • AMI-M11J-6-40-B
AMI-M11J-6-40-B
advertisement
Manufacturer No:
AMI-M11J-6-40-B
HK JDW NO:
49-AMI-M11J-6-40-B
Description:
LINE FILTER 250VAC 40A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
AMI-M11J-6-40-B
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C
  • Termination Style
    Threaded Post (8-32)
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    590μH
  • Current
    6A