  • AMI-M12A-1-15-C
AMI-M12A-1-15-C
advertisement
Manufacturer No:
AMI-M12A-1-15-C
HK JDW NO:
49-AMI-M12A-1-15-C
Description:
LINE FILTER 250VAC 1A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
AMI-M12A-1-15-C
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C
  • Packaging
    Box
  • Series
    AMI-12A
  • Termination Style
    Quick Connect
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Configuration
    Two Stage
  • Inductance
    1.04mH
  • Current
    15A