  • AMI-M12B-1-12-B
AMI-M12B-1-12-B
advertisement
Manufacturer No:
AMI-M12B-1-12-B
HK JDW NO:
49-AMI-M12B-1-12-B
Description:
LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
AMI-M12B-1-12-B
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C
  • Packaging
    Box
  • Series
    AMI-M12B
  • Termination Style
    Quick Connect
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Configuration
    Two Stage
  • Inductance
    7.88mH
  • Current
    12A