  • AMI-M12T-1-10-B
AMI-M12T-1-10-B
advertisement
Manufacturer No:
AMI-M12T-1-10-B
HK JDW NO:
49-AMI-M12T-1-10-B
Description:
LINE FILTER 250VAC 6A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
AMI-M12T-1-10-B
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Configuration
    Two Stage
  • Inductance
    1.2mH
  • Current
    10A
  • Filter Type
    Single Phase
  • Frequency - Operating
    50/60Hz
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C