  • AMMC-6630-W50
AMMC-6630-W50
advertisement
Manufacturer No:
AMMC-6630-W50
HK JDW NO:
107-AMMC-6630-W50
Step5Bar-code shipping tag
AMMC-6630-W50
    Select All
  • Contact Plating
    Gold
  • Package / Case
    Module
  • Number of Pins
    3
  • Packaging
    Tray
  • Published
    2016
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Subcategory
    RF/Microwave Attenuators
  • Technology
    GAAS
  • Power Supplies
    1V
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency Range
    5GHz~45GHz
  • RF/Microwave Device Type
    VARIABLE ATTENUATOR
  • Operating Frequency-Max
    45000MHz
  • Operating Frequency-Min
    5000MHz