  • AMPDEFI-A13T
AMPDEFI-A13T
advertisement
Manufacturer No:
AMPDEFI-A13T
Manufacturer:
Abracon LLC
HK JDW NO:
5-AMPDEFI-A13T
Package:
4-VDFN
Datasheet:
AMPDEFI-A13T
Description:
MEMS OSC XO 1.71V-3.63V 4VDFN
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AMPDEFI-A13T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    4-VDFN
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    AMPD
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Base Resonator
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Frequency - Output 1
    6.1298496MHz 6.16791MHz
  • Height
    0.035 0.89mm