  • AMPDGGI-A13T
AMPDGGI-A13T
advertisement
Manufacturer No:
AMPDGGI-A13T
Manufacturer:
Abracon LLC
HK JDW NO:
5-AMPDGGI-A13T
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
AMPDGGI-A13T
Description:
OSC MEMS XO DUAL OUTPUT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AMPDGGI-A13T
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    AMPD
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
  • Base Resonator
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Frequency - Output 1
    6.1298496MHz 6.16791MHz
  • Height
    0.035 0.89mm