  • AMPMDDA-13.5600T
AMPMDDA-13.5600T
advertisement
Manufacturer No:
AMPMDDA-13.5600T
Manufacturer:
Abracon LLC
HK JDW NO:
5-AMPMDDA-13.5600T
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
AMPMDDA-13.5600T
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AMPMDDA-13.5600T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    AMPM
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    13.56MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm