  • AMPMDEA-19.6608T
AMPMDEA-19.6608T
advertisement
Manufacturer No:
AMPMDEA-19.6608T
HK JDW NO:
5-AMPMDEA-19.6608T
Datasheet:
AMPMDEA-19.6608T
Step5Bar-code shipping tag
AMPMDEA-19.6608T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    19.6608MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm