  • AMS1117-3.3V
AMS1117-3.3V
advertisement
Manufacturer No:
AMS1117-3.3V
Manufacturer:
Shenzhen Fuman Elec
HK JDW NO:
16133-AMS1117-3.3V
Description:
75dB@(10kHz) 800mA 1.5V@(700mA) Fixed 3.3V~3.3V Positive 1 12V SOT-223 Linear Voltage Regulators (LDO) ROHS