  • ANT-2.4-CW-RAH-SMA
ANT-2.4-CW-RAH-SMA
advertisement
Manufacturer No:
ANT-2.4-CW-RAH-SMA
HK JDW NO:
473-ANT-2.4-CW-RAH-SMA
Package:
SMA
Step5Bar-code shipping tag
ANT-2.4-CW-RAH-SMA
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Connector Mount
  • Package / Case
    SMA
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    RAH
  • Termination
    SMA Male
  • Applications
    Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™
  • Frequency
    2.4GHz
  • Impedance
    50Ohm
  • Bandwidth
    300MHz
  • Gain
    1.6dBi
  • Frequency Range
    2.35GHz~2.6GHz
  • RF/Microwave Device Type
    HELIX ANTENNA
  • Antenna Type
    Whip, Right Angle
  • VSWR
    2
  • Frequency Group
    UHF 2GHz~3GHz
  • Height
    25.6032mm
  • Width
    17.018mm