  • ANT-24G-PNL14
ANT-24G-PNL14
advertisement
Manufacturer No:
ANT-24G-PNL14
Manufacturer:
RF Solutions
HK JDW NO:
661-ANT-24G-PNL14
Step5Bar-code shipping tag
ANT-24G-PNL14
  • Frequency Range
    2.4GHz~2.5GHz
  • Antenna Type
    Panel
  • VSWR
    2
  • Frequency Group
    UHF 2GHz~3GHz
  • Frequency (Center/Band)
    2.4GHz