  • ANT-24G-WPJ-SMA
ANT-24G-WPJ-SMA
advertisement
Manufacturer No:
ANT-24G-WPJ-SMA
Manufacturer:
RF Solutions
HK JDW NO:
661-ANT-24G-WPJ-SMA
Package:
SMA
Datasheet:
ANT-24G-WPJ-SMA
Step5Bar-code shipping tag
ANT-24G-WPJ-SMA
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Connector Mount
  • Package / Case
    SMA
  • Published
    2006
  • Part Status
    Active
  • Termination
    SMA Male
  • Gain
    2.15dBi
  • Frequency Range
    2.4GHz~2.5GHz
  • Antenna Type
    Whip, Tilt
  • VSWR
    2
  • Frequency Group
    UHF 2GHz~3GHz
  • Frequency (Center/Band)
    2.4GHz
  • Return Loss
    -10 dB
  • Height
    113.0046mm