  • ANT-433-CW-HD-SMA
ANT-433-CW-HD-SMA
advertisement
Manufacturer No:
ANT-433-CW-HD-SMA
Manufacturer:
Linx Technologies
HK JDW NO:
473-ANT-433-CW-HD-SMA
Package:
SMA
Datasheet:
ANT-433-CW-HD-SMA
Step5Bar-code shipping tag
ANT-433-CW-HD-SMA
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Connector Mount
  • Package / Case
    SMA
  • Published
    2014
  • Part Status
    Active
  • Termination
    SMA Male
  • Applications
    Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems
  • Gain
    0.7dBi
  • Frequency Range
    420MHz~445MHz
  • RF Family/Standard
    General ISM
  • Antenna Type
    Whip, Straight
  • VSWR
    2
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    433MHz
  • Height
    88.011mm