  • AP-FD25C22E0064GS-5TM
AP-FD25C22E0064GS-5TM
advertisement
Manufacturer No:
AP-FD25C22E0064GS-5TM
Manufacturer:
Apacer Memory America
HK JDW NO:
72-AP-FD25C22E0064GS-5TM
Package:
Datasheet:
Description:
PATA 2.5" FLASH DRIVE MLC 64GB 1
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AP-FD25C22E0064GS-5TM
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Series
    AFD 257-M
  • Size / Dimension
    100.00mmx69.90mmx9.30mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    ATA
  • Voltage - Supply
    5V
  • Memory Size
    64GB
  • Memory Type
    FLASH - NAND (MLC)
  • Current - Max
    270mA Typ