  • AP-FD25C23E0256GS-5TM
AP-FD25C23E0256GS-5TM
advertisement
Manufacturer No:
AP-FD25C23E0256GS-5TM
Manufacturer:
Apacer Memory America
HK JDW NO:
72-AP-FD25C23E0256GS-5TM
Package:
Datasheet:
Description:
SSD 256GB 2.5" MLC ATA 5V
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AP-FD25C23E0256GS-5TM
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Weight
  • Mfr
    Apacer Memory America
  • Operating Temperature
    0°C ~ 70°C
  • Series
    AFD 257-M
  • Size / Dimension
    100.00mm x 69.90mm x 9.30mm
  • Type
    ATA
  • Voltage - Supply
    5V
  • Memory Size
    256GB
  • Memory Type
    Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
  • Current - Max
    400mA
  • Form Factor
    2.5"