  • APAE1575R1540AZDB2F-T
APAE1575R1540AZDB2F-T
advertisement
Manufacturer No:
APAE1575R1540AZDB2F-T
HK JDW NO:
5-APAE1575R1540AZDB2F-T
Package:
SMD/SMT
Step5Bar-code shipping tag
APAE1575R1540AZDB2F-T
    Adhesive
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Impedance
    50Ohm
  • Bandwidth
    5MHz
  • Gain
    1.2dBic
  • Max Frequency
    1.576443GHz
  • Frequency Range
    1.575GHz~1.579GHz
  • RF Family/Standard
    Navigation
  • Antenna Type
    Ceramic Patch
  • VSWR
    1.5
  • Frequency Group
    UHF 1GHz~2GHz
  • Frequency (Center/Band)
    1.575GHz
  • Return Loss
    -15dB
  • Height
    3.9878mm
  • Length
    15mm
  • Width
    15mm
  • Height (Max)
    0.185 4.70mm