  • APS18A7A032G-6ATM1GL
APS18A7A032G-6ATM1GL
advertisement
Manufacturer No:
APS18A7A032G-6ATM1GL
Manufacturer:
Apacer Memory America
HK JDW NO:
72-APS18A7A032G-6ATM1GL
Package:
Description:
SSD 32GB 1.8" MLC SATA III 3.3V
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
APS18A7A032G-6ATM1GL
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Series
    SFD18A-M
  • Size / Dimension
    78.50mmx54.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    SATA III
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Memory Size
    32GB
  • Memory Type
    FLASH - NAND (MLC)
  • Current - Max
    215mA Typ