  • APS18A7A256G-3BTW
APS18A7A256G-3BTW
advertisement
Manufacturer No:
APS18A7A256G-3BTW
HK JDW NO:
72-APS18A7A256G-3BTW
Package:
Datasheet:
Description:
1.8" SATA3 SSD 5V SLC DEVSLP 256
Step5Bar-code shipping tag
APS18A7A256G-3BTW
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    SFD18A
  • Size / Dimension
    78.50mmx54.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    5V
  • Memory Size
    256GB
  • Memory Type
    FLASH - NAND (SLC)
  • Current - Max
    575mA Typ