  • APS18A7A256G-6BTM1GW
APS18A7A256G-6BTM1GW
advertisement
Manufacturer No:
APS18A7A256G-6BTM1GW
HK JDW NO:
72-APS18A7A256G-6BTM1GW
Package:
Description:
1.8" SATA3 SSD MLC 256GB DEVSLP
Step5Bar-code shipping tag
APS18A7A256G-6BTM1GW
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    SFD18A-M
  • Size / Dimension
    78.50mmx54.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Supply
    5V
  • Memory Size
    256GB
  • Memory Type
    FLASH - NAND (MLC)
  • Current - Max
    655mA Typ