  • APS25A77064G-3BTW
APS25A77064G-3BTW
advertisement
Manufacturer No:
APS25A77064G-3BTW
Manufacturer:
Apacer Memory America
HK JDW NO:
72-APS25A77064G-3BTW
Package:
Datasheet:
APS25A77064G-3BTW
Description:
SSD 64GB 2.5" SLC SATA III 5V
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
APS25A77064G-3BTW
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Published
    2014
  • Series
    SFD25A
  • Size / Dimension
    100.0mmx69.85mmx6.90mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    SATA III
  • Voltage - Supply
    5V
  • Memory Size
    64GB
  • Memory Type
    FLASH - NAND (SLC)
  • Current - Max
    460mA Typ