  • APS25AFB128G-6DTM1GT
APS25AFB128G-6DTM1GT
advertisement
Manufacturer No:
APS25AFB128G-6DTM1GT
HK JDW NO:
72-APS25AFB128G-6DTM1GT
Description:
SSD 128GB 2.5" MLC SATA III 5V
Step5Bar-code shipping tag
APS25AFB128G-6DTM1GT
    Select All
  • Weight
  • Mfr
    Apacer Memory America
  • Operating Temperature
    0°C ~ 70°C
  • Series
    SU210-25
  • Size / Dimension
    100.00mm x 69.84mm x 9.30mm
  • Voltage - Supply
    5V
  • Memory Size
    128GB
  • Memory Type
    Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
  • Current - Max
    520mA
  • Form Factor
    2.5"